Opinie klientów

o naszej pracy

Eko-Natura Sp. z o.o.

W czasie naszej wieloletniej współpracy, każdego miesiąca otrzymywałem nie tylko usługę księgowania i rozliczenie moich dokumentów w Urzędzie Skarbowym, ale także fachowe doradztwo związane z moim profilem działalności. Pracownicy firmy są do mojej dyspozycji zawsze, kiedy mam pytanie lub wątpliwości dotyczące wydarzeń gospodarczych i ich skutków podatkowych. Mogę rekomendować usługi Kancelarii Doradztwa Podatkowego jak i Biura Rachunkowego PROXIMA, jako firmy kompetentnej, solidnej i nastawionej na rozwiązanie potrzeb klientów.

31.01.2017 r Roman Pasoń

Prezes Klubu Sportowego HALNY w Nowy Sączu

Powierzenie obsługi podatkowo-księgowej Stowarzyszenia Klub Sportowy HALNY firmie PROXIMA to najlepsza decyzja jaką podjąłem na start. Klient zawsze na pierwszym miejscu a wszystkie problemy rozwiązywane z uśmiechem i od ręki. Bardzo przejrzysta aplikacja internetowa, przydatne maile z przypomnieniami terminów, niezawodny kontakt telefoniczny i e-mailowy. Zdecydowanie polecam :)

31.01.2017 r Łukasz Pławecki

MARIPOSA MED SPA Sp. J.

Bardzo profesjonalne biuro księgowe. Wszystko poukładane jak należy, a uzyskanie nawet skomplikowanej informacji nie wymaga długiego oczekiwania. Dodatkowo personel jest świetnie wyszkolony w zakresie swoich obowiązków, co sprawia, że współpraca jest naprawdę miła i sympatyczna.

31.01.2017 r Anna Leśniak i Michał Leśniak

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Zawodowej PROGRESS

Profesjonalne nowoczesne biuro księgowe. Kompetentna obsługa, która jeszcze nigdy nie zostawiła pytania bez odpowiedzi. Największy dla mnie atut w to nowoczesne narzędzia pozwalające w pełni wykorzystać potencjał Internetu są do dyspozycji przez całą dobę. Po prawie 2 latach współpracy mogę z czystym sumieniem polecić usługi PROXIMA. Do tej pory nigdy nie zawiedli.

31.01.2017 r Krzysztof Noga

Prezes Stowarzyszenia UKS Dwójka

Współpracę z firmą PROXIMA rozpoczęliśmy od jednorazowego zlecenia dotyczącego rozliczenia otrzymanej kwoty dotacji. Różnica pomiędzy dotychczasową obsługą była na tyle duża , że zdecydowaliśmy się zlecać inne usługi. To w ręce zespołu PROXIMA powierzyliśmy prowadzenie naszego stowarzyszenia. Wśród ich klientów znalazło się już wielu naszych znajomych, którym poleciliśmy usługi biura. Jak do tej pory mamy wszyscy takie samo zdanie – profesjonalnie i bardzo sympatycznie. Polecamy wszystkim aby dołączyli do zadowolonego grona klientów !

31.01.2017 r Anna Krajewska-Smajdor

Karpackie Przedsiębiorstwo Wiertniczo Geologiczne

Współpracuję z Biurem PROXIMA do początku swojej działalności gospodarczej. PROXIMA należy do firm przyjaznych klientowi. Współpraca oparta jest na zasadach ogromnej życzliwości i partnerskich stosunkach, a rzetelność i fachowość czyni je podmiotem godnym zaufania. Ponadto wysoko cenię sobie gotowość pracowników w/w biura do służenia pomocą, radą i na bieżąco przekazywania zmian w przepisach podatkowych. Z całą odpowiedzialnością polecam biuro wszystkim osobom rozpoczynającym działalność.

31.01.2017 r Mariusz Liber