KOMPLEKSOWE

USŁUGI KSIĘGOWE

Biuro rachunkowe

Korzystając ze zdobytego doświadczenia jako licencjonowane biuro rachunkowe oferujemy pełny outsourcing księgowości przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym.

Sprawdzone biuro księgowe, dopasowane do Twoich potrzeb!

Zdając sobie sprawę z faktu, że wybór właściwego biura rachunkowego w Nowym Sączu jest niezwykle ważną, ale i trudną decyzją, naszym Klientom dajemy czas na dokładne poznanie i zweryfikowanie oferty oferowanych usług księgowych, ale też czas na wspólne poznanie.

Jako nowoczesne biuro księgowe w Nowym Sączu stawiamy na świadczenie usług zgodnie z potrzebami oraz oczekiwaniami Klientów. Naszą działalność wykonujemy na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów oraz w oparciu o posiadane liczne certyfikaty księgowe. Posiadamy również, wymagane przepisami prawa, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług księgowo-rachunkowych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywaną przez nasze biuro pracę.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasi pracownicy, świadczący usługi związane z prowadzeniem księgowości w Nowym Sączu zadbają profesjonalnie o finanse i księgowość Państwa przedsiębiorstwa. Stawiając na nowoczesność, nie zapominamy także o narzędziach naszej pracy. Nasi pracownicy, pomimo wieloletniego doświadczenia i wysokiego poziomu wiedzy, regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach, które zapewniają im dostęp do aktualnej wiedzy, pozwalającej na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie. Dodatkowo, korzystamy z najnowszych oprogramowań, które pozwalają nam na kompleksową obsługę Państwa przedsiębiorstw.

Najważniejszym, docenianym przez wielu Klientów elementem jest jednak fakt, iż dbamy o wszystkie, nawet najdrobniejsze powierzone nam sprawy.

Warto dodać również, że w przypadku przeprowadzenia kontroli skarbowej przedsiębiorstwa naszego Klienta, nasz wykwalifikowany pracownik bierze czynny udział w jej przebiegu, reprezentując płatnika.  Zmniejszenie kontaktów z wszelkimi urzędami do minimum oraz możliwość załatwienia wielu spraw online pozwalają Państwu zaoszczędzić cenny czas.

Szeroki zakres usług księgowych

Głównym obszarem usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe w Nowym Sączu są usługi związane z prowadzeniem rachunkowości i podatków tzw. outsourcing księgowy. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z prowadzeniem pełnej księgowości – od obsługi księgowej po obsługę kadrowo-płacową Twojej firmy. Obsługujemy firmy rozliczające się za pomocą księgi przychodów i rozchodów bądź też księgi handlowej.

Wszelkie usługi realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami formalno-merytorycznymi, które dodatkowo dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta. Oferowane przez nasze biuro usługi związane z prowadzeniem księgowości w Nowym Sączu kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i Klientów indywidualnych.

Korzystając z oferty usługi outsourcingowej księgowości zyskają Państwo swobodę prowadzenia działalności, która z pewnością doprowadzi do zwiększenia przychodów. Ze swojej strony gwarantujemy comiesięczne dostarczanie sprawozdań, które pozwolą Państwu szczegółowo zapoznać się z sytuacją finansową firmy.

Profesjonalne doradztwo podatkowe

Dodatkowo, jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług specjalisty zapewniamy pomoc kompetentnego doradcy podatkowego w Nowym Sączu. Profesjonalne doradztwo podatkowe w Nowym Sączu to gwarancja, że wszelkie zobowiązania podatkowe Państwa firmy zostaną prawidłowo dopełnione – od momentu sporządzenia dokumentacji po przeprowadzenie rozliczeń z tytułu zobowiązań podatkowych. Korzystając z pomocy profesjonalnego doradcy podatkowego nie muszą Państwo obawiać się konsekwencji na wypadek ewentualnych nieprawidłowości podatkowych, wynikających z niewiedzy. Pamiętajmy, że przepisy prawne stale ulegają aktualizacjom. Chcąc zapewnić sobie spokój oraz pewność, że działalność prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami warto skorzystać z usługi doradztwa podatkowego w Nowym Sączu.

Szczegółowy zakres świadczonych usług dopasowujemy do potrzeb, oczekiwań, ale i specyfiki Państwa działalności. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Chętnie podejmujemy się wyzwań. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą – zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego bądź mailowego, podczas którego będziemy mogli przedstawić Państwu pełną propozycję współpracy.